THERM APP™ – pierwsza kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości dla systemu Android

Therm-App™ przekształca smartfony z systemem Android™ w kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości.

Ta rewolucyjna koncepcja rozszerza możliwości ludzkiej obserwacji przekształcając smartfon w kamerą termowizyjną. To wspaniała wiadomość dla profesjonalistów na całym świecie. Bez względu na to, czy są to służby ochrony pracujące w nocy, funkcjonariusze organów ścigania, rolnicy czy myśliwi. Teraz można kupić lekkie, modularne urządzenie o małym zapotrzebowaniu na energię i przymocować je na smartfonie.

Po połączeniu kablem USB telefon zmienia się w wydajną kamerę. Pozwala wyświetlać obrazy termiczne, zapisywać je, dzielić się nimi bezprzewodowo i uruchamiać całą nową rodzinę ekscytujących dedykowanych noktowizji i termografii aplikacji.

Therm-App™ łączy moc w pełni funkcjonalnej kamery termowizyjnej z mobilnością, mocą przetwarzania, możliwości wyświetlania i zaawansowanych funkcji oferowanych przez smartfony zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Przez nasze SDK, pozwalamy decydować użytkownikom, jakie będą powstawać aplikacje dla Therm-App™, które zmienią nasze codzienne życie dając pewność, że zawsze można zobaczyć więcej!