Sii AT – Kamera termowizyjna z niechłodzonym przetwornikiem

Kamera termowizyjna Vumii Sii AT jest urządzeniem przeznaczonym do pracy ciągłej (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) w warunkach zewnętrznych. Kamera wykorzystywana jest do obserwacji i nadzoru wrażliwych miejsc obiektów infrastruktury krytycznej dzięki ostremu i wyraźnemu obrazowi termicznemu uzyskiwanemu bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne, również podczas lekkiej mgły i w zadymieniu.

Kamera Sii AT oferuje szeroki zakres sensorów i obiektów, dzięki czemu możliwe jest skonfigurowanie urządzenia pod konkretne wymagania klienta. Urządzenie wykorzystuje niechłodzone sensory termo-bolometryczne pracujące w zakresie widmowym 7-14µm wykonane w technologii 17µm o rozdzielczości 640×480 pikseli (NTSC/PAL) lub w technologii 25µm o rozdzielczości 384×288 pikseli (PAL) i 320×240 pikseli (NTSC).

Model Sii AT jest dostępny jako kamera stacjonarna lub zintegrowana z głowicą P/T. Urządzenie jest również dostępne z wyjściem analogowym wideo lub w wersji obsługującej protokół TCP/IP i pozwalającej na zasilanie w technologii PoE. Na życzenie dostępny jest również algorytm zagrożenia pożarem i algorytm wykrywania pożaru.