Accuracii ML – zaawansowany system z dwiema kamerami na głowicy PT

Accuracii ML to wielokamerowy system obserwacyjny o szerokich możliwościach zastosowania w dzień i w nocy, zaprojektowany do zastosowań w systemach bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego przetwornika termobolometrycznego o rozdzielczości 640×480 wykonanego w technologii 17µm umożliwia on wykrycie i śledzenie celów na średnich dystansach.

System jest dostępny z kamerą termowizyjną z obiektywem o zmiennej ogniskowej (zoom) w zakresie 15-100mm lub z obiektywem o dwóch przełączanych ogniskowych (Dual Field of View – DFOV) 45/135mm. Kamera termowizyjna pozwala na pracę w dzień i w nocy. Oprócz niej system zawiera kolorową kamerę światła dziennego z przetwornikiem CCD.

System Accuracii ML idealnie nadaje się do wykrywania i oceny zagrożeń bezpieczeństwa na odległość do 10km oraz do wykrywania pożaru i zagrożenia pożarem na odległość do 6km. Urządzenie jest zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby wytrzymać najcięższe warunki środowiskowe m.in. opady deszczu, śniegu, bezpośredniego działania promieni słonecznych, wysokiej wilgotności, kurzu itp.